İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Mobil Uygulama
 3. Banabi Bayilik Şartları: Banabi Bayiliği Nasıl Alınır?

Banabi Bayilik Şartları: Banabi Bayiliği Nasıl Alınır?

--1

Banabi bayilik şartları, market sektöründeki girişimcilerin son zamanlarda araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Banabi, günümüzde yer alan online market alışverişlerinin arasında yer alan dijital marketlerden birisidir. Hemen hemen herkesin yararlandığı Yemeksepeti çatısı altında kurulan bu market, son zamanların en çok araştırılan konuları arasında görülmektedir.

Yemeksepeti güvencesi ile hizmet vermeye başlayan bu dijital market, pek çok girişimcinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Banabi bayiliği almak isteyen bireyler bu hususta belirlenen şartları da oldukça merak etmektedir. Ancak bayilik şartlarından önce bilinmesi gereken daha önemli detay ise bu bayilik için nasıl başvuru yapılacağıdır.

Banabi Bayiliği Nasıl Alınır?

Banabi bayiliği nasıl alınır sorusu, günümüzde en çok merak edilen sorular arasında görülmektedir. Online marketler arasında yer alan Banabi, ilk olarak 2019 yılının nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır. Yemeksepeti bünyesinde kurulan bu online markete bayilik için başvuruda bulunmak isteyen pek çok girişimci bulunmaktadır.

Banabi bayilik başvurusu için yapılması gereken tüm işlemler Yemeksepeti sayfasından yapılabilmektedir. Burada paylaşacağınız e-posta adresiniz ve telefon numaranız ile kolaylıkla başvuru yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bunun yanı sıra direkt olarak yüz yüze görüşme sağlamanız da mümkündür. Aynı zamanda bayilik için de bazı şartlar bulunmaktadır. Bu bayilik için sizden istenen formu eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

Banabi Başvuru Formu

Banabi başvuru formu, bu sektörde yer almak isteyen bireylerin araştırdığı bir konudur. Yemeksepeti bünyesinde yer almasına rağmen bu sitede herhangi bir başvuru formu bulunmamaktadır. Bu nedenle bireyler Banabi başvuru formuna ulaşabilmek için farklı sitelerden yardım almalıdır. Forma ulaştıktan sonra sizden istenen bazı bilgiler ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Varsa alışveriş sektöründeki çalışmalarınız
 • Aylık hedeflediğiniz kar tutarı
 • Mesleğiniz
 • T.C. kimlik numaranız
 • Kimliğinizde yer alan adınız ve soyadınız
 • Yıllık amaçladığınız kar tutarı
 • Depoya sahip olup olmadığınıza dair bilgi
 • Market ürünleri için ayırabileceğiniz bütçenin miktarı gibi önemli detaylar bu formda istenen bilgiler arasında yer almaktadır.

Bu başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tamamlayarak gerekli tüm bilgileri edinebilir ve sizden istenen diğer şartlara erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap