İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. En İyi Türk Kripto Para Borsaları

En İyi Türk Kripto Para Borsaları

-

Kripto paralar, özellikle son zamanlarda birçok insan tarafından sahip olunan para birimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Önceden çok fazla rağbet görmeyen kripto paraların son yıllarda pek çok kişi tarafından ilgi ile takip edildiğini görmek mümkün. Sanal para birimleri olan kripto paralar ile yatırım yapılması, birçok insanın kripto paralar üzerinden para kazanmasını olanaklı hale getirmektedir. Bilindiği üzere bazı kripto para borsalarında çeşitli güvenlik zafiyetleri bulunmaktadır. Bu durum, insanların güvenilir borsalar üzerinden paralarını değerlendirmeleri konusunu ön plana çıkarmaktadır. Peki güvenilir Türk kripto para borsaları hangileridir? Bu konuda nasıl bir sıralama yapılabilir?

3 En İyi Türk Kripto Para Borsası

Çeşitli borsaların güvenlik zafiyetlerine sahip olması, bu borsaların insanlar tarafından tercih edilmemesine neden olmaktadır. İnsanlar, güvenilir bir ortamda bulunmak ve bu ortamlar üzerinden para kazanmak ister. Bu durum ise en iyi kripto borsaların hangileri olduğu konusunda çeşitli araştırmalar yapılmasına sebebiyet vermektedir. İşte en iyi 3 Türk kripto para borsaları!

StormGain

En güvenilir kripto para borsası konusunda ön plana çıkan StormGain, insanlara Bitcoin maden hizmeti seçeneği sunmakta, bu sayede kişiler bedava Bitcoin kazanma şansı elde etmektedir. Bunun yanı sıra her 30-40 dakikada kazanılan Bitcoinler kişi sayısına göre bölünmekte ve paylarına düşen para miktarı, kişilerin özel hesaplarına gönderilmektedir. Pek çok artısı bulunan StormGain, birçok insan tarafından tercih edilen bir kripto para borsası olarak karşımıza çıkmaktadır.

eToro

eToro tarafından sunulan hizmetler; kripto para, EFT, indeks, hisse vb. olarak karşımıza çıkmaktadır. Kripto paraları içermekte olan bütün alım satımları kullanmakta olan bu borsa, güvenirliği ile ön plana çıkmakta, bu nedenle pek çok insan tarafında tercih edilmektedir.

BtcTurk

Kripto para borsalarından bir tanesi olan BtcTurk, Türkiye’nin kripto para borsalarının en eskisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günün her saati para yatırma ve çekme seçenekleri sunan bu kripto para borsası, sahip olduğu pek çok özellikten ötürü birçok insan tarafından tercih sebebi olmaktadır. Güvenlik altyapısı sağlam olan bu borsa, başlangıç seviyesinde bulunan kişilerin kripto para alıp satmasını mümkün kılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap