İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Focos Live Uygulaması İle Arkası Bulanık Videolar Çekebilirsiniz

Focos Live Uygulaması İle Arkası Bulanık Videolar Çekebilirsiniz

Focos Live Uygulaması İle Arkası Bulanık Videolar Çekebilirsiniz

Yeni nesil iPhone modellerinde portre modu ile arkası bulanık fotoğraflar çekilebiliyor. Focos Live ile bu süreç video tarafına da geliyor.

dosdoğru buradan elde edebileceğiniz iPhone ve iPad uygulaması Focos Live, popüler gelişmiş fotoğraf uygulaması Focos‘un arkasındaki ekibin elinden çıkıyor. Biliyorsunuz zeki telefonların arkası flu resim ve video çekme kapasiteleri küçük sensörleri etkisiyle düşük seviyede yer alıyor. Bunun yerine firmalar çoğu vakit suni bulanıklaştırma sistemleri kullanıyor. Apple’ın bu konuda yeni iPhone’larda yerleşik olarak sunduğu Portre modu en iyi örneklerden. Fakat bu mod yukarıda da da söylediğimiz gibi sadece fotoğraf için çalışıyor. Focos Live ise bilişimsel fotoğrafçılık altyapısı kullanarak süreci sonunda video tarafına getiriyor. Firmanın alıştığımız tasarımına sahip kullanımı kolay kullanım, içerisinde çekilen videoları özel derinlik verileriyle kayıt altına alıyor. Bu sayede kişiler videoları ön veya arka kamera ile çektikten sonradan arkası bulalık videolar elde edebiliyor, bulanıklık miktarını rahatlıkla değiştirebiliyor. Gösterilen sonuçlar ise oldukça güzel duruyor.

Focos Live gerçekten güzel çalışıyor

İçerisinde birçok kişi için tatmin edici bir video editörü de bulunan uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ama uygulamadan bütün anlamıyla faydalanmak adına belirtli paketlerin uygulama içinden satın alınması gerekiyor.

İlgili Video

Foco LiveFoco Live

Foco Live

Fiyat ÜcretsizBoyut 59 MBYükle App Store

Yorum Yap

Yorum Yap