İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Getir Benzeri Firmalar

Getir Benzeri Firmalar

-

Pek çok insan, internet üzerinden ve çeşitli telefon uygulamalarından yemek siparişi vermektedir. Günümüzde market alışverişleri de internet üzerinden yapılabilir bir hal almıştır. Market alışverişlerinin online bir şekilde yapılabilmesi, dinlenmesi gereken zamanı alışverişe giderek harcamak istemeyenler için devrim niteliğindedir.

Online market alışverişi yapılmasını sağlayan firmalar, İstanbul’da uygulanmaya başlamış ve talep arttıkça büyük şehirlere de yayılmıştır. Getir, Glovo, Baba Bi, Migros Hemen gibi pek çok uygulama, evden çıkmadan market alışverişi yapmanızı sağlamaktadır. Üstelik bu firmalar, hızlı teslimat özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Getir

Eskişehir, Kocaeli, Bursa, Ankara, İstanbul, Sakarya, Tekirdağ, Bodrum gibi mevkilere hizmet veren Getir, hizmet ağını her geçen gün büyütmektedir. Getir, hizmet ağını her geçen gün büyütmektedir. Getir uygulaması Google Play ve Appstore mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Uygulama üzerinden sipariş verdiğiniz zaman kuryeyi takip edebilmeniz ve siparişinizin nerede olduğunu görebilmeniz de mümkündür.

Bana Bi

Bana Bi, Yemeksepeti uygulamasına bağlı olan bir market sipariş firmasıdır. Yemeksepeti uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bana Bi seçeneğine tıklamanız durumunda, kayıtlı olan adresinize en yakın marketten siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik Yemeksepeti tarafından yapılan kampanya ve joker indirimleri ile indirimli alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Migros Hemen

Migros Hemen, Migros kalitesindeki ürünleri internet üzerinden satın almanızı sağlamaktadır. Uygulama üzerinden verilen siparişler, 30 dakika içerisinde belirlediğiniz adrese ulaşmaktadır. İnternet üzerinden market alışverişi yapmak isteyenler, Migros Hemen uygulamasını Appstore veya Google Play üzerinden indirebilmektedir.

Mahallem

Mahallem, market alışverişini civar esnaflardan yapmak isteyenler için ideal bir uygulamadır. Uygulama üzerine adresinizi girdiğiniz zaman, çevrenizde bulunan esnaflardan alışveriş yapabilmeniz mümkün hale gelecektir. Komisyon ücreti de almayan Mahallem, ekonomiye destek vermek isteyenlerin tek tercihidir.

Fiyuu

Fiyuu, İstanbul ve Adana’da hizmete başlayan bir uygulamadır. Tüm restoranların menülerine ulaşabileceğiniz Fiyuu, istediğiniz restoranın ürünlerini birleştirerek yeni menüler oluşturmanıza da imkân vermektedir.

Getir benzeri firmalar, günümüzde daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Glovo, Fiyuu, Bana Bi başta olmak üzere sayısız uygulama, yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan alışverişlerinizin kapınıza gelmesini sağlamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap