İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. İphone Özel Yüz Animasyonu Uygulaması: Live Link Face

İphone Özel Yüz Animasyonu Uygulaması: Live Link Face

İphone Özel Yüz Animasyonu Uygulaması: Live Link Face

Video oyunları günümüzde öyle gerçek olsa da realist insan yüzlerini oluşturmak öyle da kolay yok. Bu durumun farkında olan Epic Games, Live Link Face adını verdiği uygulaması iOS için indirmeye sundu.

Yalnızca 3 MB boyutunda olan başvuru kullanıcıların yüzlerini  Unreal Engine 4 oyun motoruna aktarmaya imkan tanıyor. Ayrıntılı tarama yapabilen uygulama iPhone’lardaki artırılmış hakikat özelliğinden yararlanıyor.   Böylece tabii bunun için Apple ARKit ve TrueDepth sistemlerinden faydalanılıyor. Geliştirilen başvuru formu iOS 13 ve üzeri işletim sistemi yüklü iOS cihazlarıyla çalışıyor. Unreal Engine, oyun endüstrisindeki en popüler üretim araçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayla geliştiricilerin diledikleri yüz ifadelerini tasarladıkları oyunlara aktarabilecekleri dile getiriliyor. Dilekçe, uzaktan denetim ve çoklu cihaz senkronizasyonunu da bünyesinde barındırıyor.

Live Link Face Android’e gelecek mi?

Live Link Face uygulamasının ücretsiz olarak indirilebileceğini de belirtelim. Yayınlanan bu uygulamanın ardındaki geliştiricilerin fazla daha realist yüz modellemeleri yapabilecekleri söyleniyor.  Önümüzdeki dönemde kullanıcıların kendi yüzlerini de oyunlara aktarabileceğini şimdiden söylemek olası. Karakterlere yüksek kaliteli yüz ifadeleri aktarmaya asistan olan uygulamanın Android için indirmeye sunulup sunulmayacağı ise kesin değil. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Live Link FaceLive Link Face

Live Link Face

Fiyat ÜcretsizBoyut 3 MBYükle App Store

Yorum Yap

Yorum Yap