1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Steam’den Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir?

Steam’den Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir?

-2

Steam, uzun yıllardır oyun severlerin tercih ettiği bir platformdur. Mantık olarak uygulama indirme platformları ile aynı şekilde çalışan Steam, ücretli ve ücretsiz oyunlara erişebilmenizi ve oynamanızı sağlamaktadır.

Steam hesabı açmak tamamen ücretsizdir. Profilinizi oluşturduktan sonra Steam ana sayfasında yer alan sayısız oyun seçeneklerine göz atabilir ve istediğiniz oyunları bilgisayarınıza indirerek keyifli zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Steam üzerinde yer alan tüm oyunların yan kısmında ücretsiz ya da ücretli ibareleri bulunmaktadır Bazı oyunları ücretsiz şekilde kurup oynamaya başlayabileceğiniz gibi, bazı oyunları Steam cüzdan ile satın alabilirsiniz. Steam kullanmak isteyen bireylerin en çok yönelttiği sorular arasında “Steam ücretsiz oyun nasıl alınır?” bulunmaktadır.

Steam Bedava Oyun Alma

Steam bedava oyun alma konusu, Steam üzerinden para harcamadan oyun oynamak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Steam hesabı açmanın herhangi bir maliyeti olmasa bile bazı oyunlara erişebilmek için para yatırımı yapmanız gerekebilir. Ancak bazı oyunlar ücretsiz şekilde indirilip oynanabilmektedir.

Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfadaki “Göz At” seçeneğinin altında “Oynaması Ücretsiz Oyunlar” başlığına tıklayarak Steam’den ücretsiz oyun alma seçeneklerine erişebilirsiniz. Steam kullanıcıları, bu sekmedeki tüm oyunları para ödemeden indirebilmekte veya oynayabilmektedir. İlginizi çeken oyuna tıkladıktan sonra “İndir” seçeneğini işaretleyerek oyunun bilgisayarınıza yüklenmesini bekleyebilirsiniz. Eğer istediğiniz oyunlara daha kolay erişim sağlamak istiyorsanız arama çubuğuna oyunun ismini yazabilir ya da filtreleme yaparak kendinize uygun oyunları bulabilirsiniz.

Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam’den ücretsiz oyun alma işlemi yapmak isteyenler, kendilerine en uygun oyunları kolayca bulabilmektedir. Steam ücretsiz oyun seçenekleri arasında yer alan bazı oyunlar, aşağıda maddeler halinde belirtilmektedir.

  • Impulse, From Here!
  • Rise Of Dragons
  • War Thunder Hot Tracks
  • CS:GO Danger Zone
  • WarFrame Operation: Orphix Venom
  • Zula
  • Knight Online
  • Team Fortrees 2

Yukarıda yer alan oyunlar haricindeki ücretsiz seçenekleri görüntüleyebilmek için Steam uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Karar vermekte zorlanırsanız, her oyunun alt kısmında yer alan kısa oyun videolarını izleyebilir ya da oyuncu yorumlarını okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap