1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Zirve Yazılım’ın Mali Müşavir Otomasyon Programı Irgat’ı Satın Alması, Mali Müşavirlerin İşlerini Kolaylaştıracak!

Zirve Yazılım’ın Mali Müşavir Otomasyon Programı Irgat’ı Satın Alması, Mali Müşavirlerin İşlerini Kolaylaştıracak!

zirve-yazilim-mali-musavir

Zirve Yazılım’ın Irgat programını satın alması, mali müşavirlerin işlerini kolaylaştıracak. Bu program sayesinde mali müşavirler, mükellef paneli üzerinden resmi evrak ve belgelere kolaylıkla erişebilme şansını kazanacak.

Bir muhasebe programı olan Zirve Yazılım, mali müşavirlerin işlerinin kolaylaşmasına sebep olacak bir satın alma haberi ile gündeme geldi. Mali Müşavir Otomasyon Programı Irgat, Zirve yazılım tarafında satın alındığı için mali müşavirler bu program üzerinde yer alan mükellef panelini kullanabilecek ve bu panel üzerinden istedikleri resmi evrak ve belgelere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecek.

Zirve Yazılım, mali müşavirlerin işlerini kolaylaştırabilmek amacıyla çeşitli çalışmalar içerisinde bulunuyor. Bu konuda gelen en son haber, Zirve Yazılım’ın Irgat’ı satın almasına dair. Bu satın alma işlemi ile işlerin daha rahat bir şekilde yapabilme fırsatı yakalayan mali müşavirler, kendi aralarındaki resmi kurum işlemlerini bu program üzerinden yönetebilecek. Bu sayede mali müşavir ve mükelleflerin operasyon yükünde bir azalma meydana gelecek.

Konu ile ilgili detaylı açıklamalarda bulunan Zirve Yazılım Genel Müdürü Kadir Keskin, açıklamasında korona virüs sürecinin çalışma hayatını şekillendirdiğine dikkat çekti. Sahip oldukları Temassız Vizyon konusunda bu satın alma işleminin oldukça önemli olduğunu belirten Kekin, mali müşavirlerin mükellefleri ile verimli ve hızlı bir bağlantı kurabilmeyi amaçladıklarını ifade etti. Bu bağlantının online olacağını sözlerine ekleyen Keskin, tüm mali müşavirleri teknolojinin zirvesine taşımak istediklerini de açıklamasına eklemeyi unutmadı.

Bilindiği üzere 2018 yılında Zirve Yazılım, Mikro Yazılım ile güçlerini birleştirmişti. 2019 yılında ise Paraşüt, Zirve ailesinin bir üyesi olmuştu. Kadir Keskin, bu şekilde gelişen firmalarının mali müşavirlere ve KOBİ’lere küreselleşme sürecine dek teknoloji çözümleri içeren hizmet ve ürün tedarik ettiklerini ifade etti. Konuyla ilgili Irgat Genel Müdürü Murat Pullu da çeşitli açıklamalarda bulundu. Program sayesinde mali müşavirlerin yüklerinin oldukça fazla azalacağını ifade eden Murat Pullu, böylelikle yoğun tempodan ötürü meydana gelebilecek insan hatalarının da önüne geçilmiş olacağını da sözlerine ekledi.

Yorum Yap

Yorum Yap